КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 2» КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

запам'ятати

ТРІУМФ ВІЛЬНИКІВ ДЮСШ №2

14 квіт. 2014
Чемпіонат України з вільної боротьби

8-10 квітня 2014р. в м. Харків проходив Чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок. Більше 300 спортсменів, представників з усіх областей України з’їхалися виборювати медалі чемпіонату.Команда ДЮСШ № 2 поїхала в Харків з метою обов’язково піднятися на п’єдестал змагань. Гідно виступила команда школи, яка складалася з 11 спортсменів. Вони привезли в рідне місто 8 медалей різного ґатунку. Дівоча команда Дніпропетровської області була представлена тільки вихованками ДЮСШ № 2, в командному заліку вони посіли ІІІ місце. Серед дівчат переможцем змагань стала Варварова Раїса (у ваговій категорії 44 кг), друге місце посіла Омельченко Тетяна (59 кг), чотири бронзи привезли Ніконенко Тетяна (48 кг), Кравченко Тетяна (51 кг), Кравченко Анастасія ( 55 кг) та Лєгуша Дар`я. Четверо з них є ученицями та випускницями КСШІ №9.Серед юніорів чемпіоном став Картавий Данило (120 кг), друге місце посів Лазарєв Богдан (50 кг).Результатом успішного виступу вільників Дитячо-юнацької спортивної школи № 2 є плідна співпраця президента федерації вільної боротьби м. Кривого Рогу Москальченко Валерія Івановича та тренерів - викладачів ДЮСШ № 2 – Лозного О.В., Подкользіна О.В., Турчина Ю.В, Бабюка Д.В.