КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА № 2» КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

запам'ятати

Чемпіонат Дніпропетровської області з вільної боротьби

5 жовт. 2015
25-26 вересня 2015р. пройшов Чемпіонат області з вільної боротьби

25-26 вересня 2015р. на килимах КПНЗ «ДЮСШ № 2» м. Кривого Рога  пройшов Чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2001р.н.

109 найсильніших борців з Кривого Рога, Нікополя, смт Покровське та ще дві команди з м. Дніпропетровськ виборювали медалі чемпіонату.

В   10  вагових  категоріях  переможцями  стали  вихованці   ДЮСШ № 2  м. Кривого Рога, а саме Луценко Станіслав (32 кг), Бурлаченко Олександр (35 кг), Абрамов Владислав (38 кг), Абрамов Микита (42 кг), Польський Тимофій (47 кг), Беккер Євген (53 кг), Назаренко Клим (59 кг), Федорченко Сергій (66 кг), Чубун Кирило (73 кг), Подгорний Роман (100 кг).  Також на другу сходинку п’єдесталу піднялися 8 спортсменів ДЮСШ № 2, а бронзові нагороди вибороли ще 12 вихованців.

Чемпіонів підготували  тренери - викладачі  ДЮСШ № 2 – Лозний О.В., Подкользін О.В., Турчин Ю.В., Бабюк Д.В., Пісковий В.М., Подольський О.В.

Переможці та призери були нагороджені грошовими винагородами, які надав депутат Інгулецької районної у місті ради, президент федерації вільної боротьби м. Кривого Рога  Москальченко Валерій Іванович.